Home Lokalne Centra ŚDM Rypin / parafia św. Stanisława Kostki

Rypin parafia św. Stanisława Kostki PDF Drukuj

Odpowiedzialny: ks. Adam Brzeziński

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Magdalena Borowska

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. telefon: 665-481-056

Michalina Borowska

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. telefon: 601-232-368

siedziba: parafia św. Stanisława Kostki w Rypinie

Są takie jak Ty! Co mówią o sobie?

MAGDA:
Mam 18 lat, uczę się w Olsztynie, w klasie maturalnej. Moją wielką pasją jest język hiszpański oraz wszystko, co z nim związane, dlatego właśnie uczestniczę w tym projekcie. Chcę połączyć wielkie spotkanie religijne z nauką języka oraz móc pokazać innym ten wspaniały kraj i kulturę.

Magda prowadzi blog i Hiszpanii i ŚDM. Koniecznie go zobacz!

MISIA:
Jestem Misia. Uczę się w pierwszej klasie liceum. W marcu skończę 17 lat. Interesuję się muzyką w różny sposób. Nałogowo jej słucham, gram na djembe oraz śpiewam. Najberdziej lubię reggae, które zainspirowało mnie chociażby do gry na djembe. Pragnę pojechać na Światowe Dni Młodzieży, aby zobaczyć kawałek Hiszpanii, ale także aby przeżyć czas wakcji pogłębiając swoją wiarę.

Lokalne Centrum w Rypinie działa pełną parą! Informujemy na wszystkie możliwe sposoby o ŚDM - drukujemy ulotki, plakaty, rozmawiamy ze znajomymi. Mamy pełno pomysłów! Chcemy zorganizować np. dni hiszpańskie, a podczas nich m.in. opowiedzieć o kuchni, fiestach czy sławnych postaciach tego kraju, zorganizować krótkie lekcje hiszpańskiego. Chcielibyśmy też poprowadzić spotkania formacyjne w oparciu o konspekt EN CAMINO. Przede wszystkim jednak, by móc to zorganizować szukamy osób zaiteresowanych wyjazdem, bo to wszystko dla nich! :-) Dlatego już 14 listopada 2010 odbędzie się u nas spotkanie informacyjne, na które serdecznie i Was zapraszamy! :-))))

Mamy również lokalną "maskotkę" naszego centrum! :-) Jest nią byczek Fernando

 

 


 
Copyright © 2014 Open Source Matters. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.